Universal Soldier 4

Fiksohu.com > Universal Soldier 4

Universal Soldier 4


Zhanri:  Aksion, Aksion2, Triller

John  zgjohet pas një kome dhe zbulon se gruaja dhe vajza e tij u vranë pas një sulmi të dhunshëm që ndodhi në shtëpinë e tij.Pas këtij sulmi të dhunshëm ai betohet se do të marë hak ndaj njeriut përgjegjës të këtij krimi, Luc Deveraux. Ndërsa John përpiqet të rikthehet përsëri në jetë gjërat komplikohen më tepër dhe sa më shumë ai i afrohet Deveraux-it dhe ushtrisë së tij e cila përbëhet nga luftëtarë gjenetikë të drejtuar nga lideri i vdekur Andrew Scott , John zbulon më shumë mbi veten e tij dhe fillon të dyshojë se të gjitha ato që beson janë apo jo të vërteta.
[wp-like-locker]
SHIKO FILMIN:
Vimeo | Putlocker | Nosvideo | Vidxden | Movreel | Uploadc

SHKARKO FILMIN:
Rapidshare | Rapidgator | Movreel | Uploadc | Putlocker
[/wp-like-locker]

iMDB: 5.6/10

Shiko Trailer Shiko Posterin

IMDB - Informacion

18 Responses to Universal Soldier 4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *