The Three Stooges

Fiksohu.com > The Three Stooges

The Three Stooges


Zhanri:  Komedi

Duke u perpjekur te shpetojne jetimoren e femijerise se tyre, Moe, Larry dhe Curly pa dashje hasin ne nje komplot per vrasje dhe do te degjohen per te ne nje reality show ne TV.
[wp-like-locker]
SHIKO FILMIN:
Putlocker | Vidxden | Movreel | Uploadc | Vidup | Nosvideo | Nowvideo

SHKARKO FILMIN:
Rapidshare | Rapidgator Movreel | Uploadc | Vidup | Putlocker
[/wp-like-locker]

iMDB: 5.3/10

Shiko Trailer Shiko Posterin

IMDB - Informacion

26 Responses to The Three Stooges

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *