SHIKIM TE KENDSHEM

9 Songs (18+)

Një studente amerikane dhe një ekspert akullnajash, eksperimentojnë me marrëdhënien e tyre seksuale.

Legend (2015)

Historinë e dy gangsterëve binjakë, dy nga kriminelët më famëkeqë në historinë e Britanisë.

Sicario

Një agjente e FBI-së vendoset në një task forcë për të luftuar kundër trafikantëve të drogës në kufirin SHBA-Meksikë.

BURNING MAN

Një shef kuzhine, në Australi, mundohet të rregullojë jetën dhe marrëdhënien me djalin e tij i rrethuar nga femra.

Endless Love

Një vajze e privilegjuar dhe e një djali karizmatik, te pandashëm edhe pse prindërit e tyre mundohen ti ndajnë.

Vanishing on 7th Street

Një ndërprerje masive e energjisë zhyt qytetin në errësirë. E gjithe popullsia do te zhduket.

Brooklyn

Një vajzë nga Irlanda do të shpërngulet në Bruklin për një jetë më të mirë. Aty do të lindë një romancë e re.

TITANIC

Historia e një vajze dhe një djali,të cilet takohen në anijen e cila bënte udhetimin e saj te pare dhe te fundit.

THE SHAWSHANK REDEMPTION

Një bankier dënohet me burg të përjetshëm për vrasjen e gruas së tij dhe dashnorit të saj.

DRACULA UNTOLD

Princi Vlad, duhet të shndërrohet në përbindësh, për të fituar forcën e nevojshme që të mbrojë mbretërinë e tij.

THE 33

Bazuar në një ngjarje të vërtetë ku një minierë ari dhe bakri zë brenda 33 minatorë të cilët mbijetojnë 69 ditë…

LOVE