Hangover 2

Fiksohu.com > Hangover 2

Hangover 2


Zhanri:  Komedi

Dy vjet pas festes se beqarise ne Las Vegas, Fili, Stjuja, Alani dhe Dagu shkojne ne Tailande per dasmen e Stjuse. Stju planifikon nje dreke te qete paramartesore megjithate ndodh dicka me shume se kaq.

[wp-like-locker]Shiko filmin: Megavideo | Videobb | Putlocker | Videoweed | Veevr | Vidxden | Novamov
Shkarko filmin: Megaupload | Fileserve | Filesonic | Putlocker[/wp-like-locker]

Titrat: Titra Shqip
iMDB: 6.9/10

Shiko Posterin

Tags:

IMDB - Informacion

81 Responses to Hangover 2

Kastriot_100_1@hotmail.com 13/08/2011 at 15:31

shum film i bukur jeni me te miret

Fazli_berisha 13/08/2011 at 15:55

film shum i mir hahah bravo stafi

Lumi Pula 13/08/2011 at 23:16

a munt te na jepni filmin green laterns?

enea 14/08/2011 at 01:24

aq shume jam fiksu sa nuk rri dot 1 nat pa pa nai film.. stafi fiksohu ska 2 si ju… te fiksoni :) :)

KRIST BISHA 14/08/2011 at 01:37

me nfund e pash dhe 2-shin
1 nder filmat me 1-sh qe kom pa
ai Alan mfikso fare pz hahahahahahahahaha

Nduc Prenga 14/08/2011 at 19:50

😛 hahaha nga kinemaja e keni regjistru ket filmin 😛 hahhahaa e keni  marr me torrent 😛 sa amator qe jeni 😛 

  SpookY™ 14/08/2011 at 23:12

  u shkrive me shoku u shkrive … meqe qeke kaq profesinist ti pse nuk hap nje faqe tenden ?

   Fiksohu.com 14/08/2011 at 23:29

   tamom, do jet noj njoni qe ka faqe tjeter edhe i vje zili se kshu jan kta

   Fiksohu.com 14/08/2011 at 23:29

   tamom, do jet noj njoni qe ka faqe tjeter edhe i vje zili se kshu jan kta

   Fiksohu.com 14/08/2011 at 23:29

   tamom, do jet noj njoni qe ka faqe tjeter edhe i vje zili se kshu jan kta

  SpookY™ 14/08/2011 at 23:12

  u shkrive me shoku u shkrive … meqe qeke kaq profesinist ti pse nuk hap nje faqe tenden ?

  SpookY™ 14/08/2011 at 23:12

  u shkrive me shoku u shkrive … meqe qeke kaq profesinist ti pse nuk hap nje faqe tenden ?

  Fiksohu.com 14/08/2011 at 23:28

  Hahahaha me knoqe 😛 Ke marr vesh gje qe filmojme filma ne? Ke msu torrentet? Ti smerrke vesh fare nga release types. Ik shife ne noj ven tjeter HD meqe ste pelqen ketu 😉 Na bo si i zgjut kot me na ngrejt nervat.

  Fiksohu.com 14/08/2011 at 23:28

  Hahahaha me knoqe 😛 Ke marr vesh gje qe filmojme filma ne? Ke msu torrentet? Ti smerrke vesh fare nga release types. Ik shife ne noj ven tjeter HD meqe ste pelqen ketu 😉 Na bo si i zgjut kot me na ngrejt nervat.

  Fiksohu.com 14/08/2011 at 23:28

  Hahahaha me knoqe 😛 Ke marr vesh gje qe filmojme filma ne? Ke msu torrentet? Ti smerrke vesh fare nga release types. Ik shife ne noj ven tjeter HD meqe ste pelqen ketu 😉 Na bo si i zgjut kot me na ngrejt nervat.

  Fiksohu.com 14/08/2011 at 23:28

  Hahahaha me knoqe 😛 Ke marr vesh gje qe filmojme filma ne? Ke msu torrentet? Ti smerrke vesh fare nga release types. Ik shife ne noj ven tjeter HD meqe ste pelqen ketu 😉 Na bo si i zgjut kot me na ngrejt nervat.

Lis Shala 14/08/2011 at 23:35

Ma mire pritni pak deri sa t’del naj verzion bilem ma i mire i inqizimit tani postone…

filmat tjer i keni kogja t’mire!!!

Lis Shala 14/08/2011 at 23:35

Ma mire pritni pak deri sa t’del naj verzion bilem ma i mire i inqizimit tani postone…

filmat tjer i keni kogja t’mire!!!

Lis Shala 14/08/2011 at 23:35

Ma mire pritni pak deri sa t’del naj verzion bilem ma i mire i inqizimit tani postone…

filmat tjer i keni kogja t’mire!!!

Lis Shala 14/08/2011 at 23:35

Ma mire pritni pak deri sa t’del naj verzion bilem ma i mire i inqizimit tani postone…

filmat tjer i keni kogja t’mire!!!

Yll 15/08/2011 at 00:09

Kualiteti teper i dobet (N) 

Injg-dr 15/08/2011 at 14:53

:)

Elena O. James 15/08/2011 at 15:22

hangover <3 (Y) ..

pse nuk e postoni filmin "PS. I love you"…

Betim Sadiku 15/08/2011 at 23:59

pse filmi nuk eshte deri ne fund ju lutem?

Fatos 17/08/2011 at 23:02

Po palidhje kualiteti, mos qitni filma me TS, veq DVDRIP.

MEGI 18/08/2011 at 11:44

film ipaparrrrrrrrrrrr shum gallataaaaaa jam gnoq!! na e keni bo qefin me kto filmat e rinj…flm stafi.

Ramajerti 19/08/2011 at 15:59

pune e mire

Aldo Bonavita 19/08/2011 at 20:46

o shoku pse sdel linku per download?

Gerald Hoxha 20/08/2011 at 08:59

weeeeeeeee nona fareeee!!! hahaha ky alani na fixoi  te tereve hahahaha !!!! 
me moren majmunin e tani kapelen —–> nuk kish ku te shkonte me keq !!

Gerald Hoxha 20/08/2011 at 08:59

weeeeeeeee nona fareeee!!! hahaha ky alani na fixoi  te tereve hahahaha !!!! 
me moren majmunin e tani kapelen —–> nuk kish ku te shkonte me keq !!

dreepppa 22/08/2011 at 23:49

Video not found: http://178.162.175.99/fiksohu/filmat/hangover2.mp4

mergim 585 24/08/2011 at 15:29

ej a muni me e qit saw 8 se filem teper i fort osht.tung klm mat mirt jeni…….:D :)

Sweetgirl2684 26/08/2011 at 09:55

Ju lutem A mund ti gjeni dhe publikoni filmat me te ri qe kane dal ne treg si : Monte Carlo, Bad teacher, The change – up, Drive angry, Prom, Paul,etj..flm

Ilo Hermes 26/08/2011 at 22:01

po ku jane adresa alternativa per te shikuar filmin

Pandi Boy 27/08/2011 at 09:35

si i bohet me shkarku filma ketu….???te kjo adresa?

Drini444 29/08/2011 at 20:12

admin telutem mi gjej vetem titra 

Fatmir_greta 29/08/2011 at 20:22

pse bre spo hapen filmat kapeni dreqeni programin plzzzzz

Orlando Arra 30/08/2011 at 14:56

nammm krejt

atdhe 25/09/2011 at 05:28

nice
 

Rinnaa 26/09/2011 at 15:23

pse nuk pom del linekt tjera per me shiku filmi dhe pse e keni ndrru forem 

Kot 26/09/2011 at 19:58

ok

pa emer 13/10/2011 at 22:16

me thene te drejten kot e shajne kete faqe, un per vete kam nje faqen time , jo me filma crendesi ka , po faqe shqiptare qe ka kaq rregull edhe me kaq shum filma skam pare deri me sot… i jane perkushtuar shum kesaj faqen personi qe e ka edhe me pelqen me te vertet…tani se filmi eshte i filmuar ne kinema seshte faji i administratorit o burr si beni ene ju shqiptaret gjith pordh jeni mo, populli me i varfer jemi pordhet nuk i leni …

  Destructive.# 23/11/2011 at 08:50

  Ke T’drejt :)

Deda Ardi 14/10/2011 at 18:09

mund te fusni ju lutem hangover 1 se jo te gjithe e kemi pare. ckuptim ka te shohesh direkt 2-shin?

Kevikoci 15/10/2011 at 21:48

si mund ta shkarkoj kete filmin sepse me IDM-nen nuk me del ajo tabela e vogel qe mund ta shkarkoj ju lutem pergjigje

Kevi koci 15/10/2011 at 21:50

NUK DEL LINKU PER DOWNLOAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ME NDIHMONI!!!!!!!!!!

elio 27/10/2011 at 01:00

ka ika gjet keto hajdara pash zotin a shofin nga veshet apo jo apo i le me tall rrotaxhilen ktheju ore pergjigje hapni ore veshet o ooooo syte  syte syte  eeeeeee i shalla sju dalshin 

Kemal1996 27/10/2011 at 01:09

Sqilet Ky Filmi

CR 7 27/10/2011 at 14:26

ore po si nuk kometon njeri per cilesine e figures dhe te zerit??!!!!!

vandam sula 27/10/2011 at 17:11

hej mundeni me fut “Legjenda e fundit” ??????????????????????

  Ani Arjan 31/10/2011 at 22:26

  legjenda fundit esht vec ne kinema lale dhe nuk ka dal ne interent

GZIMI 28/10/2011 at 09:48

shume filma e seriale te mire,, ne qoft se ka mundesi filmin  —–   IMMORTALS—- ju faliminderit

AGUSTINNIKOLLI 01/11/2011 at 20:55

weeeeeeeeeeeeee        sa llap  ky fillmi krejt stres

Zann K 02/11/2011 at 18:25

 shum i mir…. Nese ka mundesi Filmin “How High” nga Method Man dhe Red Man

  Lulilove 08/11/2011 at 22:08

  po zann ky film qe po thua esht fantastiiiik

Mehmedovic_16 10/11/2011 at 09:40

filmi  shume i mire

Www Joanpapa 15/11/2011 at 13:49

nuk po ma hap filmin hangover2

Irma Velo 21/11/2011 at 09:30

Filmi ishte ne nje cilesi shume te mire dhe perkthimi ishte gjithashtu i mire.
Nese me lejohet te bej nje kerkese, a mund te nxirrni edhe sezonin e pare te serialit Lost? Nuk ka rendesi nese nuk e keni me titra shqip. Faleminderit

  Bothqiri 23/12/2011 at 19:05

  you fucking mowrooooon…you idiot…you jackass….what do you think you are…you stupid.!!

deni 23/11/2011 at 22:41

mund ta nxirrni filmin  “I am legend”

deen 26/11/2011 at 07:55

a keni mundesi filmin One Day 

Bledi_bledi88 17/12/2011 at 17:31

shum film i bukur…..

Bledi_bledi88 17/12/2011 at 17:33

shum film i bukur……

Xhesi_bosi 25/12/2011 at 22:13

pse nk e shkarkoj dot ????

ADMINISTRATORI 26/12/2011 at 11:15

INTERNET DOWNLOAD MANAGER DUHET PER TA SHKARKU FILMIN 

fLM 😀

  Elio 02/01/2012 at 17:58

  nuk punon IDM ktu :O

uran 27/12/2011 at 14:59

Nuk ben IDM-ja ketu kurse ne Youtube ben !

Elio 02/01/2012 at 17:39

si ta shkarkoj ??? 

Grunge_is_not_dead 04/01/2012 at 00:10

nuk del mor burr te videoja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *