30 Minutes or Less

Fiksohu.com > 30 Minutes or Less

30 Minutes or Less


Zhanri:  Aventure, Komedi

Dy kriminele marrin peng një taksier pice, i lidhin një bombë në gjoks, dhe e informojnë se ka vetem pak orë për të grabitur një bankë ose për ndryshe…. do të shperthejë!

[wp-like-locker]

Shiko filmin: Megavideo | Videobb | Putlocker | Videoweed | Veevr
Shkarko filmin: Megaupload | Fileserve | Filesonic | Putlocker[/wp-like-locker]

Titrat: TitraShqip
iMDB: 6.3/10

Shiko Trailer Shiko Posterin

IMDB - Informacion

47 Responses to 30 Minutes or Less

Xeli_kiss 17/12/2011 at 15:47

flm per ket film esht i pa  par

Edisonspata 17/12/2011 at 17:52

pse s’hapet

Mario Xhemollari 17/12/2011 at 17:55

po ku film vlen ta shikosh

Mentor-12 25/12/2011 at 22:24

po ku muj me pa filmin a mundet me tregu

ERVIN 27/12/2011 at 01:00

BIENVENUE

Agim Delishi 27/12/2011 at 13:55

ju uroj per festat e fund vitit stafit fiksohu.

Tedkuci 27/12/2011 at 14:39

ju falenderoj per filmat e bukur

Lis 27/12/2011 at 23:57

Filmin In Time sa me shpejt ju lutem

ropt mu ne pith 28/12/2011 at 19:25

po filmi nuk me hapet mua

Gazmend Genci Mendii 29/12/2011 at 13:18

as mua

Eneaisufi4 29/12/2011 at 13:53

jeni njesha fare

fehmi pllana 30/12/2011 at 11:25

dardania

Kisa 30/12/2011 at 12:59

E PELQEJ KETE FILM SHUM

Arjaniti 30/12/2011 at 16:09

SHUM I MIR 

ella 31/12/2011 at 16:54

pse nuk hapet filmi

linda 31/12/2011 at 19:40

koleg si muj me pa qet film me windows 7…se so pun me bo
 pl tregoni dikush

Xhoi_mziu 01/01/2012 at 06:59

nuk hapet filmi

Buti-peyon 01/01/2012 at 21:01

pse sbon me shkarku ket film un e boj like po prap se qet ?

Diqii_94 01/01/2012 at 21:24

ju lutem filmi THE TOURISM 

Steljo64 01/01/2012 at 23:51

pse sdel gje fare 

sokol 02/01/2012 at 00:28

shum film i mir

mysafiri 02/01/2012 at 14:48

cjane keto dreq filmash nuk hapet asnjeri me te fiksu

Vilson 02/01/2012 at 21:14

o cuna po doni munde ta shikoni filmin te   shiko al

Ardit_121 03/01/2012 at 10:38

Bukur shum

Aid 03/01/2012 at 16:57

pse nuk hapetr ky filmmmmmmm:@c35758289ae4d962ae308866d7a9e5f0:disqus 

Lanti-Fr 03/01/2012 at 17:42

I Mir shumm,amo ne MegaVideo nuk ka zë,vetem me videot tjera

Neise me mir kshtu se Hiq

Jeton Kadria 04/01/2012 at 12:54

Mighty Morphin Power Rangers Reboot ose justice league rise of the darkness please jan shum filma te mir

    J Money 07/02/2012 at 14:39

    ik mo me gjith power rangers kalama bythe

Ed 04/01/2012 at 17:14

pse nk hapet filmi hang over 2???

grancho 05/01/2012 at 02:05

pse bllokohet te min 58 ?

Ardian 05/01/2012 at 16:16

Ju lutem a ka mundsi te na tregoni a do e siellni ket vikent “The Vampire Diaries” ket vikend sepse aj do te dal sod

Shooter-awp-deagle 06/01/2012 at 09:50

oo stafe a muni me qite me shkarku direkte

Muhamet 06/01/2012 at 17:04

ju lutem aka dikush te metregoj si mundem te shikoj ose te dovlandoj filma se nuk po mundem kursesi kam dovlandue shum programa por pa sukses me siguri nuk po di se si te punoj me keta programa:vlc medi player, mega video, eshum programa tjer po pa sukses.falemderit kush mundet te me ndihmon.

Martidervishi 10/02/2012 at 13:11

ej si mund ta shkarkoj filmin  se te asnje link shkrkimi  nuk shkrkohej

Arlind Mulaj 14/02/2012 at 18:37

muhamed provoje bit torrent se un me ate program i shkarkoj filmat dhe veten nqs nuk ekziston filmi ne ate faqe nuk shkarkohet klm

Andreas Daka 24/02/2012 at 19:22

pse smi nxjer filmat me

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *