Fiksohu.com Blog

3450 0

Ghostbusters (2016)

Pas pushtimit të Manhatanit nga fantazmat, entuziastet e aktiviteteve paranormale, Erin Gilbert dhe Ebi Jats, inxhinierja nukleare Xhilian Holtzman, dhe punonjësja e metrosë Peti Tolan, bëhen bashkë për të ndaluar kërcënimin që vjen nga...

3453 0

AmeriGeddon (2016)

Një përshkrim fiktiv i së ardhmes ku një organizatë terroriste globale bashkohet me Kombet e Bashkuara për të prishur rrjetin elektrik të Shteteve të Bashkuara dhe për të vendosur ligjin ushtarak. Do duhet një...

39jyxfevrrulgbh88f5eizrtoeo 0

ARQ (2016)

Rentoni ka krijuar një makineri, e cila ka shkaktuar që koha të ripërsëritet gjatë një grabitjeje në shtëpinë e tij. Gjithashtu ai do të përpiqet të shpëtojë ish të dashurën e tij dhe ndërkohë...

kung-fu-panda 0

Kung Fu Panda (2008)

Në Luginën e Paqes, Po Panda e gjen veten të zgjedhur si luftëtar Dragon  përkundër faktit se ai është i trashë dhe krejt fillrstar në artet marciale. Shkarko Filmin http://abinitio.me/Z27l2

bolt 0

Bolt (2008)

Një qen me emrin Bolt dhe një vajzë me emrin Penny yll në serinë televizive të quajtur goditja Bolt në të cilën karakteri ka superfuqi të  ndryshme dhe duhet vazhdimisht të pengojë planet e këqia...

ponio 0

Ponio – Dubluar ne Shqip

Një aventurë animuacion tregon për një djalë pesë-vjeçar dhe marrëdhëniet e tij me një princeshë e cila është peshk i kuq dhe dëshiron që ta bëjë një njeri.

sundown-2016 1

Sundown (2016)

Maturantët Logan dhe Blejk pregatiten për pushimet më fantastike të verës, teksa ata udhëtojnë për në qytetin e bukur dhe ekzotik të Meksikës, Puerto Vajarta, duke shpresuar të lidhen me vajzat që pëlqejnë nga...

toro-2016 0

Toro (2016)

Nje ish mafioz duhet ti rikthehet zakoneve te vjetra per te shpetuar vellain dhe nipin nga ish bosi i tij.

take-down 0

Take Down (2016)

Studentet e nje shkolle riedukuese per femijet rebel teper te pasur marrin situaten ne duart e tyre pas pengmarrjes nag nje grup kriminal.https://www.youtube.com/watch?v=TCiGvkkWPTg

shallows_ver2 0

The Shallows (2016)

Vetem 200 jard larg bregut , serfistja Nancy sulmohet nga nje peshkaqen i madh i bardhe . Udhetimi i saj drejt siguris bazohet vetem ne vullnetin e saj te forte . A do te...